Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: Zadyma po meczu (wideo,zdjęcia)

Utworzony przez WEST, 2 września 2009 r. o 21:20 Powrót do artykułu
lolo napisał:
Fajna fotka czterech policjantów na jednego LEŻACEGO (Ja jego nie usprawiedliwiam ale............... takie zachowanie policji!!!!)
Właśnie zachowanie policji w tym przypadku było wzorowe. Tylko, że ja policji dałbym metalowe albo drewniane pałki a nie gumowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY LUBLIN POWINIEN WYELIMINOWAĆ TE MENDY!! Oni MYŚLĄ ZE SĄ KÓL A TAK NA PRAWDĘ TO KIBICE MOTORU SĄ NAJGORSZYMI HUJAMI! ŚMIERĆ MOTOROWI! CHWAŁA POLICJI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postronny napisał:
Gdzie te zamieszki ? Od pewnego czasu dziennik goni za sensacją regularnie atakując Motor , jest już szmatławcem typu ,, Fakt '' . Gdzie rzetelność i obiektywizm ? Prowincjonalni redaktorzy chyba nie widzieli prawdziwej zadymy , moga opisywać tylko wiejskie zabawy . Gdzie relacja z meczu , dopingu , oprawy ? LUDZIE NIE KUPUJMY TYCH BREDNI !!!
Bo motor trzeba atakować. Inaczej tego gówna nie zlikwidujemy. Z czasem i za kibiców sie wezmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkie pytanie do Dominika S. gdzie są Twoje zęby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że sędzia nie ograniczy się do nic nie znaczących zakazów stadionowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE KIBICUJE MOTOROWI NIGDY NIE BYŁEM NA MECZU, ZAMIERZAM CHODZIĆ Z SYNEM MA 6 LAT. MAM NADZIEJE ŻE ZAMKNĄ NIEDŁUGO TYCH WSZYSTKICH "NIBY KIBICÓW" KTÓRZY RUJNUJĄ NASZ KLUB. P.S. DO WŁADZ MOTORU ZRÓBCIE COŚ, A NORMALNI LUDZIE Z RODZINAMI BĘDĄ KUPOWAĆ BILETY CAŁYMI TUZINAMI I KLUB BĘDZIE STAĆ NA WSZYSTKO. BYLE BEZ BANDYTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK CAŁY LUBLIN MASZ RACJE. MOJA PODPOWIEDŹ JEŚLI KTOŚ MA ZDJĘCIA ZADYMY NA KOMÓRKACH ŚLIJCIE DO DZIENNIKA LUB POLICJI. MOTOR!!!! I PRAWDZIWI KIBICE GÓRĄ.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gaga (...) Ave MOTOR
Ostatnio edytowany 4 września 2009 r. o 08:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedmówcy, nie jestem zwolennikiem burd z policją po meczach Motoru, ale ty na pewno nie jesteś i nie będziesz kibicem Motoru. Namawiasz ludzi do wysyłanie filmików i zdjęć z awantur. Jeżeli chcesz się tak zachowywać to się tak zachowuj. Policja powinna sobie sama radzić z chuligaństwem. Śmierdzisz ORMO-wcem, a Motor nigdy nie był milicyjnym klubem tylko Robotniczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedmówcy. Motor był klubem robotniczym ale nie można go utożsamiać z obecnym bandytyzmem. Bandytyzm trzeba tępić wszelkimi sposobami i pomoc nieboszczki ZOMO bardzo by się przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema boga jest motor albo motur wrrrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam inne media, w tym miescie sa nie tylko gazety...
Gaga napisał:
2.09.2009, 23:34:10 To co czytam tutaj to jakas normalnie tragedia. pieklo? zadyma? To parodia dziennikarstwa! stałem pod stacja jedząc hot doga kiedy rozpętało się to "pieklo", gora 5 kolesi rzucało kilka butelek i kamieni, znaku nie dali rady podniesc i po prostu sie wywrocil, to samo ze smietnikami którymi ledwo rzucili na 2 metry, jakies tam bluzgi i wielkie mi HALO! A ten typek spałowany poślizgnął sie upadl a nie "dopadli jednego z najbardziej agresywnych szalikowców, powalili go na ziemię i spałowali". Nalali trochę rozumu do głowy... może... i bardzo dobrze! Należało mu się. Robicie tanią sensację robicie krzywdę samemu klubowi, co gorsza podsycają was ludzie którzy nie byli na meczu i są zapewne ze Świdnika bądź inne elementy żyjące w dziwnej bajce że jak się pójdzie na Motor to w łeb. Co do działań policji to spisali się bardzo dobrze, opanowali całą sytuacje i nie dopuścili do prawdziwego piekła. Tyle w tym temacie!
rks wlp napisał:
Do Gaga ppieram 100% ale jebać zydow Ave MOTOR
Co do tego nie ma wątpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harry Shultz napisał:
Do przedmówcy, nie jestem zwolennikiem burd z policją po meczach Motoru, ale ty na pewno nie jesteś i nie będziesz kibicem Motoru. Namawiasz ludzi do wysyłanie filmików i zdjęć z awantur. Jeżeli chcesz się tak zachowywać to się tak zachowuj. Policja powinna sobie sama radzić z chuligaństwem. Śmierdzisz ORMO-wcem, a Motor nigdy nie był milicyjnym klubem tylko Robotniczym.
mam wrażenie że to ty jesteś na tym zdjęciu co tak pałeczki zarywasz. zakładam że wy wielcy kibice nie dajecie nawet zarobić klubowi wchodząc przez różne dziury i tajne wejścia byle by niezapłacić za bilet o niszczeniu mienia już nie wspomne. Każdy prawdziwy kibic jeśli chce dla klubu dobrze to ma moralny obowiązek wesprzeć policje i władze klubu. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahah je..c widzew tylko MOTOR LUBLIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kibice beda i byli buhahaha i jescze wieksza siekaaaaa hahahahahhaahahahahhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahah je..c widzew tylko MOTOR LUBLIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kibice beda i byli buhahaha i jescze wieksza siekaaaaa hahahahahhaahahahahhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...